Rezerwy zagrały na piątkę

Trzecie zwycięstwo w sezonie 2017/2018 piotrkowskiej klasy okręgowej odniosły rezerwy Omegi. Nasz zespół pewnie pokonał w Łękińsku Start Lgota Wielka 5:0 (2:0) i z dziesięcioma punktami na koncie zajmuje czwarte miejsce.

Wynik spotkania otworzył Paweł Kowalski, który z konieczności zagrał w drużynie rezerw. W IV lidze wystąpić nie mógł ze względu na kartki. Przed przerwą prowadzenie podwyższył Błażej Miara, a w drugiej połowie dwukrotnie do bramki rywala trafił Witold Sowała. Wynik ustalił ten, który zaczął strzelecki festiwal - czyli Paweł Kowalski.

Omega II Kleszczów - Start Lgota Wielka 5:0 (2:0)
(Paweł Kowalski 14, 87, Błażej Miara 32, Witold Sowała 65, 76)

Za tydzień drużyna Witolda Sowały pojedzie do Rozprzy. Tam zmierzy się z Czarnymi, z którymi w poprzednim sezonie rywalizowała w II grupie piotrkowskiej klasy A. Mecz odbędzie się w sobotę (23 września) o 16:00.