W Przedborzu tylko remis

Omega Kleszczów tylko zremisowała w Przedborzu z miejscową Pilicą 1:1 (1:0) w spotkaniu 11. kolejki IV ligi łódzkiej. Nasza drużyna przegrywała do przerwy z szesnastą drużyną ligowej tabeli 0:1, a punkt w drugiej części gry uratował Mateusz Roczek (na zdjęciu).

W 31. minucie miejscowi objęli prowadzenie po celnym uderzeniu Daniela Potakowskiego. Na początku drugiej połowy Mateusz Roczek pokonał bramkarza Pilicy i jak się okazało było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu. Drugi mecz z rzędu w bramce Omegi zagrał Mateusz Gałczyński. Paweł Wiśniewski leczy kontuzję, ale na kolejny mecz z Włókniarzem Zelów nasz podstawowy bramkarz powinien już być gotowy.

Pilica Przedbórz – Omega Kleszczów 1:1 (1:0)
Bramki: Daniel Potakowski 31 – Mateusz Roczek 52

Omega: Gałczyński – Grzywiński, Pałyska ż, Tomesz (78′ Ociepa), Szewczyk – Krzysztof Kowalski, Piotr Janeczek, Barański (46′ Berg), Paweł Kowalski (46′ Belica) – Roczek, Grabowski (46′ Konecki).

Mecz 12. kolejki z Włókniarzem Zelów rozegrany zostanie w sobotę (14 października) o 15:00 na Stadionie Gminnym w Kleszczowie.