Piotr Janeczek znów strzela bramki

Pewne wyjazdowe zwycięstwo nad Ceramiką Opoczno odniosła Omega Kleszczów w spotkaniu 13. kolejki IV ligi łódzkiej. Zespół Marcina Zimocha pokonał rywala 4:1 (1:0), a dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Piotr Janeczek. Kolejnego gola z rzutu karnego strzelił także kapitan Omegi Paweł Kowalski.

W 19. minucie wynik spotkania otworzył Piotr Janeczek i ten gol rozdzielił obie drużyny do przerwy. Sześć minut po wznowieniu było już 2:0, po kolejnym trafieniu Janeczka. Ceramika nie zamierzała rezygnować. W 57. minucie Mateusza Gałczyńskiego pokonał Bartłomiej Gambka. Przez kwadrans gospodarze mogli mieć nadzieję na przynajmniej remis. W 70. minucie dwubramkowe prowadzenie odzyskał dla Omegi kapitan Paweł Kowalski, a kwadrans później wynik na 4:1 ustalił Mateusz Roczek.

Ceramika Opoczno – Omega Kleszczów 1:4 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Gambka 57 – Piotr Janeczek 19, 51, Paweł Kowalski 70-karny, Mateusz Roczek 84

Omega: Gałczyński – Grzywiński, Pałyska, Ociepa (86' Kociniak), Mateusz Roczek – Szewczyk ż, Paweł Kowalski, Berg (80' Albert Jasitczak), Tomesz – Konecki (65' Barański), Janeczek (84' Pieniążek), Trener: Marcin Zimoch.

Za tydzień nasz zespół zagra ponownie na wyjeździe. Tym razem zmierzy się z KS Sand Bus Kutno. Mecz planowany jest w sobotę (28 października) o 12:00.