Wyrównany mecz w Radomsku

Dużo strachu napędziła liderowi tabeli drużyna Omegi II Kleszczów w spotkaniu 11. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Nasz zespół dwukrotnie doprowadzał do wyrównania, aby ostatecznie przegrać 2:4 (1:1). W 2. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Krzysztof Kowalski.

Nie wiadomo jaki przebieg miałoby to spotkanie gdyby popularny Rooney pokonał bramkarza RKS z jedenastu metrów. Zemściło się to już po chwili. W 8. minucie RKS objął prowadzenie, po trafieniu Marka Michalskiego. Omega II nie składała jednak broni. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Damian Bisaga.

Wynik drugiej części otworzył Bartosz Turniak, ale po 240 sekundach był znów remis. Za niewykorzystaną jedenastkę zrehabilitował się Kowalski. O wygranej gospodarzy zdecydował ostatni kwadrans. Zwycięskie gole zdobyli: Bartłomiej Kondracki z rzutu karnego oraz lider klasyfikacji ligowych snajperów w piotrkowskiej klasie okręgowej - Krystian Wojtczak.

RKS Radomsko - Omega II Kleszczów 4:2 (1:1)
Bramki:
Marek Michalski 8, Bartosz Turniak 57, Bartłomiej Kondracki 76-karny, Krystian Wojtczak 79 - Damian Bisaga 40, Krzysztof Kowalski 61

W 12. kolejce nasz zespół zagra ostatni raz w tym roku na własnym boisku. 29 października (niedziela) o 14:00 podejmie Włókniarza Moszczenica.