• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

Ostatni mecz rezerw w tym roku u siebie

MIOST |

To już ostatnia szansa w 2017 roku aby zobaczyć w meczu ligowym zespół Omegi II Kleszczów w roli gospodarza. Nasza drużyna spotkanie przedostatniej kolejki rundy jesiennej rozegra w najbliższą niedzielę (29 października) o 14:00, a rywalem drużyny Witolda Sowały będzie Włókniarz Moszczenica. Mecz rozegrany zostanie na boisku w Łękińsku.

Zespół trenowany przez świetnego niegdyś piłkarza Artura Lamcha od lat należy do czołówki piotrkowskiej klasy okręgowej. Wcześniej grał przez kilka sezonów w IV lidze łódzkiej. Rywal jest trudny i naszą drużynę czeka ciężki mecz. Liczymy jednak na to, że pożegnanie z własną publicznością będzie zwycięskie.

Spotkanie poprowadzi Grzegorz Muskała. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl