Z Kutna wróciliśmy na tarczy

KS Sand Bus Kutno pokonał Omegę Kleszczów aż 5:0 (2:0) w spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej. Już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili różnicą dwóch trafień. W drugiej połowie Mateusz Gałczyński jeszcze trzykrotnie zmuszony był wyjmować piłkę z bramki.

Omega w rundzie jesiennej gra nierówno. Przed tygodniem pewnie pokonała w Opocznie Ceramikę 4:1, a w Kutnie zeszła z boiska z bagażem pięciu straconych bramek. Prowadzenie dał gospodarzom Daniel Mitura, a na 2:0 podwyższył Mariusz Jakubowski. Nasi piłkarze również mieli swoje sytuacje, ale pod bramką Pawła Sobczaka brakowało im skuteczności.

Obraz gry nie uległ zmianie po przerwie. Omega atakowała, ale bramki zdobywali piłkarze z Kutna. Na listę strzelców wpisali się: Kamil Zagajewski, Adrian Marcioch i Dmitrij Pietrow.

KS Sand Bus Kutno – Omega Kleszczów 5:0 (2:0)
Bramki: Daniel Mitura 18, Mariusz Jakubowski 30, Kamil Zagajewski 69, Adrian Marcioch 79, Dmitrij Pietrow 90

Omega: Gałczyński – Mateusz Roczek, Pałyska, Grzywiński, Lesiakowski (68′ Barański) – Ociepa (73′ Pieniążek), Tomesz (86′ Kociniak), Janeczek, Paweł Kowalski, Berg – Konecki (58′ Krzysztof Kowalski)

W 15. kolejce naszą drużynę czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Do Kleszczowa przyjeżdża bowiem lider tabeli - Unia Skierniewice. Spotkanie odbędzie się w sobotę (4 listopada) o 13:00 na Stadionie Gminnym w Kleszczowie. Wstęp wolny. Zapraszamy!