• Sylwia OLEŚKIEWICZ

• Patryk KUSIAK

• Paweł WIŚNIEWSKI

Początek marzeń i pewne zwycięstwo

W znakomitym stylu Omega II Kleszczów pożegnała się z własną publicznością. W spotkaniu 12. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej nasz zespół pewnie pokonał w Łękińsku Włókniarza Moszczenica 5:0 (4:0). Już po kwadransie gry było 3:0. Ozdobą pojedynku była bramka Witolda Sowały zdobyta bezpośrednio z rzutu rożnego.

Już w 1. minucie nasz zespół objął prowadzenie po skutecznym rzucie karnym Dawida Barańskiego. Chwilę później strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego bramkarza gości zaskoczył Witold Sowała, a w 14. minucie na 3:0 podwyższył Dawid Gajda. Po takim nokaucie w pierwszym kwadransie drużyna gości już się nie podniosła. Jeszcze przed przerwą czwartego gola dla Omegi II strzelił Gajda, a kwadrans po przerwie wynik na 5:0 ustalił Sowała.

Omega II Kleszczów - Włókniarz Moszczenica 5:0 (4:0)
(Dawid Barański 1-karny, Witold Sowała 8, 61, Dawid Gajda 14, 41)

Nasza drużyna rundę jesienną zakończy meczem w Piotrkowie Trybunalskim. W 13. kolejce zmierzy się z Polonią, a spotkanie odbędzie się w sobotę (4 listopada) o 13:30.