• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Oskar Ołubek wicemistrzem Polski

MIOST |

W Białkach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów. Startowali w nich, z powodzeniem, zawodnicy LKS Omega Kleszczów. Wicemistrzem Polski w kategorii wagowej do 50 kilogramów został Oskar Ołubek. Nasz zawodnik osiągnął 140 kilogramów w dwuboju (58 kg w rwaniu i 82 w podrzucie).

O medal otarła się Wiktoria Wziętal. Nasza zawodniczka zajęła czwarte miejsce w wadze do 63 kilogramów. Osiągnęła w dwuboju 104 kilogramy (48 kg w rwaniu i 56 kg w podrzucie).

Jedenasta była Zuzanna Płaszczyńska w wadze do 53 kilogramów wśród dziewcząt. Dwunaste miejsce w wadze do 77 kilogramów zajał Oskar Bujacz. Na tej samej pozycji uplasował się w kategorii plus 85 kilogramów Dawid Kopka. 18. miejsce w kategorii do 69 kilogramów zajął zaś Mikołaj Mikłaszewski.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl