• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

Sylwia wicemistrzynią Polski seniorek!

MIOST |

Wspaniałe informacje nadeszły do nas z Zamościa. Sylwia Oleśkiewicz wywalczyła srebrny medal w 24. Mistrzostwach Polski kobiet w podnoszeniu ciężarów. Nasza zawodniczka do wicemistrzostwa w dwuboju dorzuciła również brązowy medal w rwaniu i srebrny w podrzucie.

Podopieczna Sebastiana Ołubka udowodniła, że znajduje się w bardzo wysokiej formie. W rwaniu osiągnęła 63 kilogramy, a w podrzucie 81 kilogramów. Dało jej to wynik 144 kilogramów w dwuboju. Złoto przegrała ze starszą o siedem lat Agnieszką Zacharską z Zawiszy Bydgoszcz. Nasza zawodniczka ma dopiero 18 lat i przed sobą jeszcze wiele lat startów w seniorskich mistrzostwach.

Dziewiąte miejce w wadze do 69 kilogramów zajęła Aleksandra Kopka. Jej wynik to 138 kilogramów w dwuboju (61 w rwaniu i 77 w podrzucie). 

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl