• Sylwia OLEŚKIEWICZ

• Patryk KUSIAK

• Przemysław GAWRYSIAK

Zakończenie rundy na szóstkę

Innego rozstrzygnięcia być nie mogło. Na zakończenie rundy jesiennej w IV lidze łódzkiej Omega Kleszczów rozbiła outsidera tabeli Zjednoczonych Gmina Bełchatów 6:0 (3:0). Przewaga drużyny Marcina Zimocha nie podlegała żadnej dyskusji.

Bramkarz Zjednoczonych Gmina Bełchatów Cezary Znojek zachował czyste konto do 13. minuty. Wtedy nasi zawodnicy wykorzystali błąd obrony i Dawid Barański z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki. Niespełna kwadrans później Witold Grzywiński strzelił drugą bramkę, a wynik pierwszej połowy ustalił po kuriozalnym trafieniu Krzysztof Kowalski. Znojek wybijał piłkę, ale trafił w napastnika Omegi, który nie mógł tego nie wykorzystać.

Po przerwie gospodarze zdobyli jeszcze trzy bramki. Dwie z nich strzelił Robert Tomesz, a drugiego gola głową zdobył także Witold Grzywiński. Nasi zawodnicy mogli wygrać wyżej, ale najwidoczniej nie chcieli pogrążać outsidera.

Omega Kleszczów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 6:0 (3:0)
Bramki: Dawid Barański 13, Witold Grzywiński 25, 75, Krzysztof Kowalski 33, Robert Tomesz 64, 77-karny

Omega: Gałczyński – Miara, Grzywiński, Pałyska (79′ Belica), Mateusz Roczek (67′ Pieniążek) – Ociepa (67′ Grabowski), Tomesz (83′ Kociniak), Szewczyk, Paweł Kowalski, Barański (67′ Berg) – Krzysztof Kowalski (67′ Janeczek)