• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Nasi trampkarze nie próżnują

MIOST |

Z bardzo dobrej strony pokazali się trampkarze Omegi Kleszczów w turnieju, który rozegrany został w Alwerni (województwo małopolskie). Drużyna trenera Dawida Perońskiego zajęła drugie miejsce, a Bartłomiej Kowalski został najlepszym zawodnikiem.

Nasza drużyna wygrała cztery mecze, jedno spotkanie zremisowała i jeden mecz przegrała. Oto wyniki uzyskane przez Omegę:
Omega Kleszczów - Triumf Alwernia I 3:0
(Patryk Gal 2, Bartłomiej Kowalski)
Omega Kleszczów - Śląsk Wrocław 2:1
(Michał Piróg, Kowalski)
Omega Kleszczów - Triumf Alwernia II 2:1
(Kowalski, Mikołaj Michalczyk)
Omega Kleszczów - Fablok Chrzanów 3:2
(Kowalski, Kacper Bogacz, Przemysław Nowicki)
Omega Kleszczów - Jaworzno 0:0
Omega Kleszczów - LKS Szaflary 0:1

Turniej wygrał LKS Szaflary, z którym nasza drużyna stoczyła najbardziej zacięty pojedynek turnieju.

- Pierwszy turniej halowy za nami. Głównym celem naszego wyjazdu było zmierzyć się z zawodnikami z innej części Polski, co było dobrym doświadczeniem dla zawodników. Mieliśmy się dobrze bawić, a każdy z moich piłkarzy miał spędzić na boisku taką samą liczbę minut. Chłopcy turniej rozpoczęli trochę spięci, ale z każdym kolejnym meczem rozkręcali się, pokonując silne zespoły. Na pewno nabiorą pewności siebie, bo zobaczyli, że możemy rywalizować z każdym, nie zważając na nazwę zespołu. Jedyne co potrzeba to dobre nastawienie do gry i większa wiara we własne umiejętności, bo tych nam nie brakuje. Teraz przed nami trzy turnieje halowe. Odbędą się one w: Kleszczowie, Szczercowie oraz Piotrkowie. Zagrają tam zawodnicy, którzy z powodu ograniczonej liczby uczestników (12 osób) nie zagrali w Alwerni. Serdecznie zapraszamy 3 grudnia na turniej halowy rocznika 2003/2004, który zostanie rozegrany w hali Solparku od godziny 13:00 - mówi Dawid Peroński.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl