• Paweł WIŚNIEWSKI

• Patryk KUSIAK

• Sylwia OLEŚKIEWICZ

Drugie miejsce trampkarzy w Concordia Cup

Kolejny turniej halowy rozegrali trampkarze prowadzeni przez Dawida Perońskiego. Nasi młodzi zawodnicy grali tym razem w Moszczenicy, w turnieju Concordia Cup. Omega pokazała się z bardzo dobrzej strony, zajmując drugie miejsce na sześć startujących drużyn.

Nasz zespół wygrał cztery z pięciu spotkań oraz zremisował ze zwycięzcą turnieju Stalą Niewiadów 2:2. W klasyfikacji końcowej nasz zespół uległ Stali różnicą zaledwie jednej bramki. Po raz kolejny w tym miesiącu Bartłomiej Kowalski został najlepszym zawodnikiem turnieju, strzelając przy tym 6 bramek.

Omega Kleszczów - Unia Sulmierzyce 3:0
Omega Kleszczów - Lechia Tomaszów 2:1
Omega Kleszczów - Concordia II Piotrków Trybunalski 7:1
Omega Kleszczów - Concordia I Piotrków Trybunalski 7:1
Omega Kleszczów - Stal Niewiadów 2:2
Strzelcy bramek: Bartłomiej Kowalski 6, Michał Piróg 6, Mikołaj Michalczyk 5, Przemysław Nowicki, Patryk Gal, Igor Michałek.

Omega: Mikołaj Sokołowski - Patryk Gal, Bartłomiej Kowalski, Przemysław Nowicki, Maciej Roczek, Igor Michałek, Łukasz Więckowski, Michał Piróg, Adrian Chrząszcz, Dawid Dyła, Mikołaj Michalczyk.