Efektowna wygrana Omegi!

Omega Kleszczów wysoko wygrała z WKS Wieluń 4:0 (1:0) w meczu 22. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobył w 28. minucie spotkania Michał Czaplarski. Wcześniej czerwoną kartką ukarany został Jarosław Bąk (WKS Wieluń). Po przerwie kolejne trafienia dołożyli: Czaplarski i Konrad Szubert. Wynik ustalił doświadczony Hubert Górski.

W pierwszym kwadransie obie drużyny nie stworzyły żadnej groźnej sytuacji podbramkowej, a gra toczyła się w środku boiska. W 18. minucie potężnym uderzeniem popisał się Marcin Adamczyk. Piłka nieuchronnie zmierzała do siatki, ale znakomicie interweniował Paweł Wiśniewski. Osiem minut później miała miejsce sytuacja, która miała duży wpływ na końcowy wynik. Jarosław Bąk faulował w polu karnym, a Robert Felcenloben podyktował jedenastkę i usunął defensora WKS z boiska. Rzut karny wykorzystał Michał Czaplarski.

Po stracie bramki wielunianie mogli szybko wyrównać. Ponownie świetną interwencją popisał się jednak Wiśniewski. Druga część spotkania należała zdecydowanie do Omegi. Michał Czaplarski podwyższył na 2:0, a chwilę później uderzeniem z dystansu popisał się Konrad Szubert. Wynik spotkania ustalił Hubert Górski.

Omega zagrała znakomity mecz. W następnej kolejce zespól trenerów Marcina Węglewskiego i Tomasza Jaworskiego zmierzy się w Aleksandrowie Łódzkim z Sokołem.

Omega Kleszczów - WKS Wieluń 4:0 (1:0)

Bramki: Michał Czaplarski 28-karny, 62, Konrad Szubert 69, Hubert Górski 86

Omega: Paweł Wiśniewski - Dariusz Słomian, Pawel Świstak, Adrian Łucki, Mateusz Jacak (75' Dawid Barański) - Marcin Kabziński ż, Konrad Szubert, Mariusz Zawodziński, Łukasz Marciniak (62' Hubert Robaszek), Jakub Rozwandowicz (75' Szymon Piotrowski) - Michał Czaplarski (75' Hubert Górski).

WKS Wieluń: Szymon Olkusz - Łukasz Rybak (90' Łukasz Koper), Jarosław Bąk cz, Daniel Maczurek, Jakub Grodzki - Michał Wójcicki, Błażej Karasiak, Paweł Ciężki (72' Damian Zawieja), Marcin Adamczyk - Paweł Dubiel (80' Łukasz Fornalczyk), Dawid Przezak.

Sędziował: Robert Felcenloben (Sieradz). Widzów: 200