Porażka w zimowych warunkach

W bardzo trudnych warunkach przyszło grać Omedze kolejne spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną IV ligi łódzkiej. Nasz zespół grał z Włókniarzem Zelów. Goście wygrali 3:1 (0:0). Jedynego gola dla naszej drużyny strzelił Adrian Ociepa.

Mecz rozgrywany był w prawdziwie zimowej scenerii. W pewnym momencie drużyny na kilka minut musiały przerwać grę gdyż śnieg ograniczył widoczność do minimum. W tych warunkach lepiej poradził sobie Włókniarz, który w drugiej połowie przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Omega Kleszczów – Włókniarz Zelów 1:3 (0:0)
Bramki: Adrian Ociepa – Maciej Danecki 2, Jakub Dregier

3 marca Omega rozegrać ma sparing z Sokołem Aleksandrów. Nie wiadomo jednak jeszcze gdzie odbędzie się mecz z liderem III ligi (grupa I). Dokładny termin i miejsce spotkania podany zostanie na naszej stronie.