Omega trzecia w wojewódzkim finale

Na trzeciej pozycji zakończył rywalizację nasz zespół trampkarzy w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS do lat 16 w piłce nożnej. Finałowy turniej odbył się w Moszczenicy, a podopieczni Dawida Perońskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

W turnieju rywalizowało 11 zespołów reprezentujących 11 powiatów województwa Łódzkiego. Nasz zespół awansował do finału turnieju, wygrywając swoją grupę. W grupie finałowej Omega zremisowała 1:1 z gospodarzem i późniejszym zwycięzcą turnieju - Włókniarzem Moszczenica. Nasza drużyna przegrała natomiast z reprezentantem powiatu sieradzkiego. Ostatecznie młodzi kleszczowianie zajęli trzecie miejsce. Nagrodę indywidualną otrzymał Filip Zatorski, który został najlepszym strzelcem zawodów (6 bramek).

Omega: Dawid Borowiecki, Patryk Gal, Dawid Dyła, Filip Zatorski, Bartłomiej Kowalski, Przemysław Nowicki, Kacper Bogacz, Adrian Chrząszcz, Mikołaj Michalczyk, Szymon Cieślak, Michał Piróg, Patryk Kowalczyk, Łukasz Więckowski. Trenerem drużyny jest Dawid Peroński.