Trampkarze wyszli na trawiaste boisko

Nie próżnują podopieczni Dawida Perońskiego. Nasz zespół trampkarzy rozegrał pierwszy mecz na trawie w tym roku. Pojedynek z Czartorią Ręczno rozgrywany był w słonecznej aurze na boisku w Łuszczanowicach. Omega wygrała 6:2 (4:0).

Mecz miał dość jednostronny przebieg. Do przerwy nasz zespół prowadził 4:0 po trzech trafieniach Kacpra Bogacza oraz golu Bartłomieja Kowalskiego. W drugiej połowie po dwa trafienia zanotowały obie drużyny i mecz zakończył się wynikiem 6:2.

Omega Kleszczów - Czartoria Ręczno 6:2 (4:0)
Bramki dla Omegi: Kacper Bogacz 3, Bartłomiej Kowalski, Michał Piróg, Przemysław Nowicki

Omega: Sokołowski, Chrząszcz, Dyła, Molenda, Michalczyk, P. Kowalczyk, Kowalski, Cieślak, Nowicki, Bogacz, Piróg, Roczek, Zagórski, H. Kowalczyk.

Kolejny mecz kontrolny nasz zespół rozegra w sobotę 17 marca o godzinie 16:00 w Łuszczanowicach. Rywalem będzie RAP Radomsko.