Wyszarpana wygrana w Niewiadowie

Dramatyczny mecz i trzy punkty dla Omegi Kleszczów. Nasza drużyna od zwycięstwa rozpoczęła rundę wiosenną w IV lidze łódzkiej. Zespół Marcina Zimocha pokonał w Niewiadowie Stal 3:2 (2:2).

Gospodarze zrobili wszystko aby mecz doszedł do skutku i bardzo dobrze przygotowali boisko. Już po kwadransie było 1:0 dla Stali, a Pawła Wiśniewskiego pokonał Patryk Zielonka. Wyrównał w 27. minucie Przemysław Szewczyk, a po kolejnych dziesięciu minutach Omega objęła prowadzenie 2:1. Drogę do bramki Stali znalazł Paweł Kowalski. Do remisu doprowadził po chwili Adrian Gaugier i pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2.

Po zmianie stron padła tylko jedna bramka. Strzeliła ją Omega. W 71. minucie rzut karny zamienił na bramkę Paweł Kowalski. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę, ale mimo dramatycznej końcówki wynik już się nie zmienił. Nasza drużyna wywalczyła komplet punktów i zrewanżowała się w pewien sposób Stali za porażkę w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego, które odbyły się w Wolborzu.

Stal Niewiadów - Omega Kleszczów 2:3 (2:2)
Bramki: Patryk Zielonka 13, Adrian Gaugier 39 - Przemysław Szewczyk 27, Paweł Kowalski 37, 71-karny

Omega: Paweł Wiśniewski - Roczek, Grzywiński, Pałyska, Niedbała (77' Saternus) - Szewczyk (90' Lesiakowski), Paweł Kowalski ż, (75' Belica), Barański (80' Płóciennik) - Tomesz (84' Krzysztof Kowalski), Janeczek ż, cz

W Wielki Piątek nasz zespół zagra z PGE GKS II Bełchatów. Mecz odbędzie się na stadionie w Kleszczowie, a jego początek zaplanowano na 15:30.