• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Nasi dźwigali w Konstantynowie

MIOST |

Konstantynów Łódzki był areną zmagań młodych sztangistów, którzy rywalizowali w Mistrzostwach Wojewódzktwa Łódzkiego Młodzików do lat 15. Wśród startujących nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników Omegi Kleszczów.

Wśród dziewcząt swoją kategorię wagową (do 58 kg) wygrała Zuzanna Płaszczyńska, która osiągnęła w dwuboju 74 kg (29 w podrzucie i 45 w rwaniu). Wśród chłopców trzech naszych zawodników zajęło pierwsze miejsca. To Oskar Bujacz (waga 77 kg), Norbert Kieruzel (85 kg) i Dawid Kopka (plus 85 kg). Czwarte miejsce w wadze do 62 kg zajął zaś Karol Tomczak.

Tego samego dnia rozegrana została druga runda Ligi Wojewódzkiej Juniorów OZPC, a drużyna Omegi Kleszczów zajęła drugie miejsce. Nasz zespół przegrał tylko z LKS Dobryszyce. W barwach Omegi startowali: Sylwia Oleśkiewicz, Klaudia Ołubek, Oskar Ołubek, Karol Stróż, Monika Szymanek i Aleksandra Kopka. Ogólny wynik naszego klubu to 1237,2 pkt. Poza konkursem startowała także Wiktoria Wziętal.

Oto klasyfikacja drużynowa:
1. LKS Dobryszyce 1277,3
2. Omega Kleszczów 1237,2
3. Opocznianka Opoczno 1228,1
4. Włókniarz Konstantynów 1182,1
5. ULMKS Radomsko 1070,6
6. Burza Burzenin 1054,3
7. Gryf Bujny 796,0

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl