• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

Remisowa sobota seniorów

MIOST |

Podziałami punktów zakończyły się sobotnie spotkania seniorskich drużyn Omegi Kleszczów. Pierwszy zespół bezbramkowo zremisował w Wielkiej Woli z KS Paradyż, a druga drużyna 1:1 w Wolborzu ze Szczerbcem. Można powiedzieć, że w obu przypadkach naszych drużyn uśmiechnęło się szczęście.

W doliczonym czasie gry bezspośrednią czerwoną kartkę obejrzał Daniel Płóciennik, a KS Paradyż stanął przed szansą zdobycia zwycięskiego gola z rzutu karnego. Zawodnik gospodarzy nie trafił jednak w bramkę.

KS Paradyż - Omega Kleszczów 0:0

Omega: Paweł Wiśniewski - Roczek, Grzywiński, Pałyska, Niedbała - Szewczyk (88' Lesiakowski), Paweł Kowalski, Serafin ż (75' Belica ż), Tomesz ż (85' Płóciennik cz) - Janeczek (70' Saternus), Krzysztof Kowalski ż

Następny mecz nasz zespół rozegra na własnym boisku z Wartą Działoszyn. To spotkanie zaległe z 18. kolejki rozpocznie się w środę (11 kwietnia) o 16:30.

-----------------------------

Remisem zakończył się również mecz 16. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Szczerbcem Wolbórz i Omegą II Kleszczów. Gospodarze do 83. minuty prowadzili 1:0, a do wyrównania doprowadził Bartłomiej Dąbrowski.

Szczerbiec Wolbórz - Omega II Kleszczów 1:1 (1:0)
Bramki:
Sebastian Piotrowski 32 - Bartłomiej Dąbrowski 83

Nasza drużyna kolejny mecz rozegra u siebie. W niedzielę (15 kwietnia) o 14:00 podejmie Zapał Krzętów.

 

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl