Młodzicy wygrali w Niechcicach

Kolejny mecz ligowy rozegrali nasi młodzicy, którzy występują w klasie okręgowej D1 (grupa I). Podopieczni Michała Zientarskiego pokonali na wyjeździe Start Niechcice 4:1 (2:0).

Od początku mecz układał się pod dyktando gości, ale dopiero bramka Wiktora Klimczyka uspokoiła grę i akcje zaczęły się zawiązywać. W końcówce pierwszej połowy gola na 2:0 strzelił Patryk Smolarek. Po przerwie Omega prowadziła grę, a gospodarze grający twardo w obronie czekali na swoją kontrę. Omega dołożyła jednak jeszcze dwa trafienia i ostatecznie wygrała na ciężkim terenie 4:1.

- To nie był dla nas łatwy mecz. Start grał bardzo ambitnie i szczelnie w obronie. Bardzo ważna była pierwsza bramka, która uspokoiła naszą grę. Z czasem graliśmy coraz płynniej i tworzyliśmy sobie okazje. Cieszymy się z trzech punktów zdobytych w trudnych warunkach i szykujemy się do kolejnego ligowego spotkania - powiedział Michał Zientarski.

Omega: Miłosz Dylak, Tomasz Bujacz, Szymon Rejek, Eryk Krzympiec, Antoni Rejek, Michał Koszur, Szymon Podawca, Bartosz Pendziwiatr, Wiktor Klimczyk, Dawid Gałwa, Szymon Kilańczyk, Patryk Smolarek, Konrad Smolarek, Dawid Kuśmierek i Bartłomiej Uchroński.