• Patryk KUSIAK

• Przemysław GAWRYSIAK

• Sylwia OLEŚKIEWICZ

Łukasz Roczek przesądził o wygranej

Omega II Kleszczów pokonała Zapał Krzętów 2:1 (1:0) w spotkaniu 17. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Do przerwy nasz zespół prowadził po bramce Damiana Bisagi, ale w drugiej połowie do głosu doszli niespodziewanie niżej notowani w tabeli goście.

Na kwadrans przed końcem zapachniało niespodzianką gdyż do wyrównania doprowadził Piotr Kępiński. O wygranej przesądził jednak Łukasz Roczek, który w 83. minucie strzałem głową umieścił piłkę w bramce Zapału. Bolesnej kontuzji w pierwszej połowie doznał Michał Konecki, który trafił do szpitala z podejrzeniem zwichnięcia szczęki. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i do treningów.

Omega II Kleszczów - Zapał Krzętów 2:1 (1:0)
Bramki dla Omegi: Damian Bisaga 25, Łukasz Roczek 83

Omega II: Zientarski - Brożyna, Miara, Łukasz Roczek, Jędrzejczyk - Pieniążek (46' Trajdos), Ociepa, Bisaga, Kurzynoga, Konecki (26' Szczepanek) - Sowała

Najbliższy mecz Omega II zagra na wyjeździe z ostatnią w tabeli Kawalerią Tomaszów. Spotkanie odbędzie się w sobotę (21 kwietnia) o 17:00.