Remis okupiony kontuzjami

Jeden punkt wywalczyła Omega Kleszczów w Zgierzu. Nasz zespół zremisował z MKP-Borutą 2:2 (1:1) w spotkaniu 25. kolejki IV ligi. Remis okupiony został kontuzjami Patryka Niedbały i Pawła Kowalskiego. Obaj musieli opuścić boisko przed czasem i ich występ przeciwko Termom Nerowi Poddębice (środa - 2 maja) stoi pod znakiem zapytania.

Gospodarze zaczęli znakomicie i już w 3. minucie Paweł Wiśniewski musiał wyciągać piłkę z bramki. Wyrównał w 28. minucie Robert Tomesz i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Tuż po zmianie stron prowadzenie dał Omedze Dawid Pałyska. Ostatnie słowo należało jednak do MKP-Boruty i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

MKP-Boruta Zgierz - Omega Kleszczów 2:2 (1:1)
Bramki dla Omegi: Robert Tomesz 28, Dawid Pałyska 46

Omega: Wiśniewski - Płóciennik (60' Barański), Pałyska, Grzywiński, Niedbała (68' Saternus) - Tomesz, Ociepa, Paweł Kowalski (78' Konecki), Mateusz Roczek - Janeczek (46' Serafin), Krzysztof Kowalski

W 26. kolejce naszą drużynę czeka trudne wyzwanie. Do Kleszczowa przyjedzie wicelider tabeli, walczący o III ligę zespół Term Neru Poddębice. Mecz rozpocznie się o 17:00.