Nieudana sobota naszych seniorów

To nie była dobra sobota w wykonaniu naszych seniorskich drużyn. Swoje mecze przegrały oba zespoły. W spotkaniu 28. kolejki IV ligi łódzkiej Omega przegrała z Pilicą Przedbórz 2:3 (0:1), a rezerwy pierwszej drużyny uległy w Gorzkowicach miejscowemu GUKS 0:2 (0:2).

Pierwsza połowa sobotniego spotkania w Kleszczowie nie była emocjonującym widowiskiem. Pilica w 26. minucie przeprowadziła ładną akcję, którą wykończył skutecznym strzałem doświadczony Przemysław Kornacki. Do szatni goście zeszli z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron do głosu doszła Omega. W 65. minucie było 1:1, a rzut karny na gola zamienił Krzysztof Kowalski. Sześć minut później Michał Konecki dał Omedze prowadzenie i wydawało się, że to będzie decydujący gol. Pilica jednak się nie załamała. Wykorzystała dwa błędy naszej obrony i zdobyła dwa gole. Wyrównał Marcin Rakowski, a chwilę później trzy punkty dał gościom skutecznym strzałem z karnego Kornacki.

Omega Kleszczów – Pilica Przedbórz 2:3 (0:1)
Bramki: Krzysztof Kowalski 65-karny, Michał Konecki 71 – Przemysław Kornacki 27, 77-karny, Marcin Rakowski 75

Omega: Gałczyński ż – Roczek, Pałyska, Lesiakowski, Szewczyk – Tomesz (31′ Janeczek ż), Ociepa, Paweł Kowalski, Barański ż – Konecki (80′ Pieniążek ż), Krzysztof Kowalski

Swoje spotkanie przegrały także nasze rezerwy. Omega II przegrała mecz 21. kolejki z GUKS Gorzkowice 0:2 (0:2), a obie bramki dla gospodarzy strzelił Hubert Tokarski.

GUKS Gorzkowice - Omega II Kleszczów 2:0 (2:0)