Młoda Omega zakończyła wygraną

Piłkarze Omegi Kleszczów wygrali z ostatnim w tabeli Sokołem Aleksandrów 3:1 (2:0) w zaległym meczu 11. kolejki II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2. Tym samym młodzi kleszczowianie awansowali o jedną pozycję i zakończyli rundę jesienną na szóstym miejscu.

Podopieczni Krzysztofa Kowalskiego wyszli na prowadzenie w 25. minucie po trafieniu Dominika Grądzika. Pięć minut po znakomitej indywidualnej akcji Jakub Miarka zagrał w pole karne do Grądzika, a ten podwyższył na 2:0. Po zmianie stron obie drużyny strzeliły po bramce. Na listę strzelców w zespole Omegi wpisał się jeszcze Marek Kapelańczyk.

Rundę jesienną w tej grupie zdominowała Ceramika Opoczno, która wygrała aż trzynaście spotkań. Drugie miejsce ze stratą szesnastu punktów zajął Mechanik Radomsko, a trzecie Start Brzeziny.