Juniorzy skończyli roztrenowanie

Drużyny juniorów młodszych Omegi Kleszczów (liga wojewódzka i klasa okręgowa) zakończyły okres roztrenowania, który trwał od ostatniego meczu ligowego (14 listopada).

W tym czasie odbywały się dwa treningi w tygodniu, na których chłopcy grali w piłkę nożną, ale nie tylko. Relaksowali się także przy grze w piłkę siatkową, a odpoczywając między meczami wzmacniali się siłowo wykonując odpowiednie ćwiczenia. W ostatnim tygodniu trenerzy przeprowadzili testy sprawności ogólnej oraz mierzyli i ważyli zawodników przed przerwą świąteczną.
Zawodnicy otrzymali również rozpiski treningowe na czas przerwy, aby od czasu do czasu poruszali się, podtrzymując formę fizyczną. Podczas roztrenowania chłopcy rozegrali także jeden mecz sparingowy, a przeciwnikiem był GKS Bełchatów z rocznika 2000. Mecz miał charakter luźnej gierki, tak więc i wynik na koniec meczu był hokejowy. Nasz zespół wygrał 8:4.
Na pierwszym treningu w Nowym Roku obie drużyny spotkają się 19 stycznia.