Trzeci sparing i trzecia wygrana

Jak na razie znakomicie w meczach sparingowych poczyna sobie pierwsza drużyna seniorów naszego klubu. W trzecim spotkaniu sparingowym przed nowym sezonem w IV lidze łódzkiej Omega pokonała GKS Ksawerów (beniaminek łódzkiej klasy okręgowej) aż 6:1 (3:1).

Nasz zespół od początku spotkania narzucił rywalowi swoją grę i już do przerwy prowadził 3:1. W drugiej połowie dorzucił trzy kolejne gole i wygrał różnicą aż pięciu trafień. Cieszy bramka pozyskanego przez Omegę Jakuba Tazbira. W naszej drużynie testowanych dziś było kilku graczy, a rozmowy powoli zmierzają do finalizacji transferów.

Omega Kleszczów - GKS Ksawerów 6:1 (3:1)
Bramki dla Omegi: Przemysław Szewczyk 2, Jakub Tazbir, Robert Tomesz, Bartłomiej Saternus, Piotr Janeczek

Kolejny mecz sparingowy nasz zespół zagra w środę (25 lipca) z Czarnymi Rząśnia.