Pierwsze koty za płoty

Z czterema nowymi zawodnikami w składzie nowy sezon w IV lidze łódzkiej rozpoczęła Omega Kleszczów. Rywalem zespołu Marcina Zimocha był beniaminek tej klasy rozgrywkowej RKS Radomsko. RKS ma jednak bardzo ambitne plany i rozpatrywany jest jako drużyna, która może powalczyć o najwyższe cele.

W pierwszej połowie padła jedna bramka. Pawła Wiśniewskiego pokonał w 21. minucie Natan Balcerzak. Dziewięć minut po zmianie stron Omega doprowadziła do remisu. Gola strzelił Przemysław Szewczyk. Nie wiadomo jakby ułożył się ten mecz gdyby nie dość proste błędy w obronie. Wykorzystał je Krystian Wojtczak, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Omega przegrała 1:3 i już zapowiada rehabilitację w 2. kolejce. Do Kleszczowie przyjedzie Orkan Buczek, a mecz odbędzie się w sobotę (18 sierpnia) o 16:00.

RKS Radomsko - Omega Kleszczów 3:1 (1:0)
Bramki: Natan Balcerzak 21, Krystian Wojtczak 60, 72 - Przemysław Szewczyk 54

Omega: Paweł Wiśniewski - Roczek (85' Konecki), Pałyska, Lesiakowski, Ociepa (70, Serafin) - Saternus, Szewczyk, Tazbir (73' Kurzynoga), Szóstakiewicz (73' Kuliberda), Pieniążek (65' Paweł Kowalski) - Szaniec.