Wreszcie zdobyliśmy Działoszyn!

Działoszyn od dawna nie był dla naszego klubu szczęśliwym terenem. Omega przegrywała tam w poprzednich latach. Każda seria musi się jednak zakończyć. W spotkaniu 3. kolejki IV ligi łódzkiej nasz zespół pokonał miejscową Wartę 4:2 (2:0) i tym samym zanotował pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Nasz zespół bardzo chciał się zrehabilitować za poprzednie spotkanie z Orkanem Buczek, które powinien wygrać. Od pierwszej minuty Omega grała z dużym zaangażowaniem i już do przerwy prowadziła 2:0. Pierwszego gola gospodarze strzelili sobie sami, a na 2:0 podwyższył Jakub Szaniec. W drugiej połowie gra się nieco wyrównała, ale nasz zespół nie dał sobie odebrać zwycięstwa. Trzecią swoją bramkę w tym sezonie strzelił Przemysław Szewczyk, a na listę strzelców wpisał się także Jakub Tazbir.

Warta Działoszyn - Omega Kleszczów 2:4 (0:2)
(dla Omegi: samobójcza 6, Jakub Szaniec 32, Przemysław Szewczyk 64, Jakub Tazbir 75)

W 4. kolejce Omega zagra w Łękińsku z Pogonią Zduńska Wola. Mecz odbędzie się nietypowo - we wtorek (28 sierpnia) o 17:00.