Udana inauguracja juniorów młodszych

Pierwszego września nasi juniorzy młodsi rozpoczęli zmagania w I Lidze Okręgowej B2. Pierwsze spotkanie rozgrywali na boisku w Łękińsku z Czartorią Ręczno. Wygrali pewnie 6:1 (2:0).

Podopieczni Dawida Perońskiego kontrolowali przebieg pojedynku. Do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Filipa Zatorskiego oraz Mateusza Zagórskiego. Po przerwie mecz stracił na jakości, wkradło się dużo fauli i niepotrzebnych nerwowych sytuacji. Omega dołożyła cztery gole strzelone przez Zatorskiego, Adriana Chrząszcza, Przemysława Nowickiego i Michała Piroga, który popisał się ładnym trafieniem głową.

Omega Kleszczów - Czartoria Ręczno 6:1 (2:0)
Bramki dla Omegi: Filip Zatorski 2, Mateusz Zagórski, Adrian Chrząszcz, Przemysław Nowicki, Michał Piróg

Omega: Borowiecki - Dyła, Dopart, Chrząszcz, Kowalczyk, Więckowski, Gal, Kowalski, Zagórski, Michalczyk, Zatorski.
Zmiany: Sokołowski, Nowicki, Roczek, Sulikowski, Molenda, Drab, Piróg.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w sobotę (8 września) w Gorzkowicach z miejscowym GUKS.