Czternaście bramek naszych Orlików

Znakomicie zainaugurowali sezon młodzi piłkarze Omegi Kleszczów, którzy grają w lidze okręgowej Orlika E1 (grupa I). Podopieczni Dawida Barańskiego pokonali w Gomunicach miejscowy LUKS aż 14:3. Już po pięciu minutach było 3:0 dla Omegi, a kolejne minuty przyniosły następne gole.

- Jestem dumny z chłopców ponieważ wykazali się dużym zaangażowaniem oraz chęcią atakowania i zdobywania bramek przez cały mecz. Sytuacji bramkowych było mnóstwo, ale czasem brakowało też szczęścia - ocenił szkoleniowiec.

Następny mecz nasz zespół zagra również na wyjeździe z Włókniarzem Zelów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (9 września) o 11:00.

Omega zagrała w następującym składzie: Krzysztof Zawadzki, Juliusz Mądrzyk, Paweł Zybura, Jakub Pierzak, Mateusz Lenda, Kacper Wystup, Kacper Nagaduś, Oliwier Zawisza, Mateusz Polak-Grudziński, Filip Szczęsny, Bartek Kierasiński, Bartek Kokosiński, Mateusz Kisiołek, Szymon Łyczkowski.