Rezerwy zatrzymały mocny Świt

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 4. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Omegą II Kleszczów i Świtem Kamieńsk. Nasza drużyna ponownie stanęła na wysokości zadania i zremisowała z wyżej notowanym rywalem.

Punkty w Łękińsku zostawiła już wcześniej Polonia Piotrków, a teraz z remisem wyjechał Świt Kamieńsk. Bramki padły w pierwszej połowie meczu. Prowadzenie uzyskał Adrian Ociepa, a wyrównał Jarosław Bąkowicz. Druga połowa nie przyniosła już zmiany wyniku.

Omega II zajmuje obecnie w tabeli dziewiąte miejsce z dorobkiem pięciu punktów (wygrana, dwa remisy i porażka). W 5. kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z liderem tabeli MGKS Drzewica. Rywal nie stracił jeszcze punktu w tym sezonie. Mecz odbędzie się w niedzielę (16 września) o 16:30.

Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 1:1 (1:1)
(Adrian Ociepa 16 - Jarosław Bąkowicz 37)