Czy wyczerpie się limit pecha?

Trudno jest cokolwiek napisać cokolwiek pozytywnego jeśli po raz drugi z rzędu (w ciągu zaledwie pięciu dni!) przegrywa się mecz, który powinien zakończyć się pewną wygraną. Omega przegrała w Sieradzu z Wartą 2:4, prowadząc do 62. minuty 2:0.

W pierwszej połowie więcej przy piłce byli gospodarze, ale nie potrafili zagrozić bramce przyjezdnych. Omega skontrowała za to skutecznie dwa razy. Najpierw strzałem z boku pola karnego bramkarza Warty pokonał Bartłomiej Saternus, a tuż przed końcem pierwszej połowy Przemysława Kazimierczaka zmusił do kapitulacji Krzysztof Kowalski.

W głównej roli, po zmianie stron, wystąpili rezerwowi. W 63. minucie kontaktowego gola strzelił Adam Patora, wyrównał z rzutu karnego Łukasz Mitek, a potem dwie bramki dołożył Dawid Przezak. Zespół Omegi długo nie mógł uwierzyć w to co się stało.

Warta Sieradz – Omega Kleszczów 4:2 (0:2)
Bramki: Adam Patora 63, Łukasz Mitek 67, karny, Dawid Przezak 84, 90+4 – Bartłomiej Saternus 34, Krzysztof Kowalski 44

Omega: Wiśniewski – Szaniec ż, Grzywiński ż, Pałyska, Kuliberda ż – Tomesz ż (81′ Mateusz Roczek), Saternus, Szewczyk, Paweł Kowalski ż, Serafin (70′ Ociepa ż) – Krzysztof Kowalski

W 8. kolejce nasza drużyna zmierzy się w Przedborzu z miejscową Pilicą. Mecz odbędzie się w sobotę (15 września) o 17:00.