• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

Walczymy o dwa zwycięstwa

MIOST |

Obie drużyny seniorskie naszego klubu zmierzą się w czasie tego weekendu przed własną publicznością. W sobotę na Stadionie Gminnym swój mecz rozegra pierwszy zespół, a dzień później w Łękińsku zagrają rezerwy Omegi.

Ligowy debiut trenera Dariusza Bratkowskiego to konfrontacja z rezerwami Pelikana Łowicz. Rywal jest wyżej notowany w ligowej tabeli i nie będzie to łatwe zadanie dla naszej drużyny. Omega musi jednak nadrabiać stracony dystans i miejmy nadzieję, że po zakończonym spotkaniu będziemy cieszyć się z kompletu punktów. Mecz rozpocznie się o 16:00, a poprowadzi go Kamil Krasnopolski z WS Łódź.

O 15:00 w niedzielę na boisku w Łękińsku Omega II zmierzy się natomiast z Włókniarzem Moszczenica. W środę, w spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu okręgu, Włókniarz przegrał z pierwszą drużyną aż 0:6 (0:3). W żadnym wypadku jednak nie można sugerować się tym wynikiem. Mecz meczowi nie jest bowiem równy. Spotkanie sędziował będzie Mateusz Kowalski.

Piłkarskich kibiców serdecznie zapraszamy!

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl