Rezerwy PGE GKS wyraźnie lepsze

W przedostatnim sparingu przed rundą wiosenną III ligi łódzko-mazowieckiej Omega Kleszczów przegrała z rezerwami PGE GKS Bełchatów 2:4 (0:1). Rywal prowadził w tym meczu już 4:0.

W pierwszej połowie padła jedna bramka. W 38. minucie Pawła Wiśniewskiego pokonał z rzutu karnego Błażej Telichowski, który za czerwoną kartkę w Gliwicach musi pauzować trzy mecze w T-Mobile Ekstraklasie. Zdecydowanie więcej działo się w drugiej części. Na 2:0 podwyższył zawodnik testowany, a do bramki Omegi trafiali jeszcze: Szymon Sawala i Paweł Zięba. W końcówce naszej drużynie udało się zmniejszyć straty. Młody bramkarz PGE GKS Kamil Bruchajzer zmuszony był wyjmować piłkę z siatki po strzałach Dominika Cukiernika i Dariusza Słomiana z rzutu karnego.

Omega Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów 2:4 (0:1)
Bramki: Dominik Cukiernik 72, Dariusz Słomian 75-karny - Błażej Telichowski 38-karny, zawodnik testowany 55, Szymon Sawala 60, Paweł Zięba 70

Omega: Wiśniewski - Jacak, Słomian, Czaplarski, Kabziński - Zawodziński (80' Krawczykowski), Marciniak, Cukiernik, Olejnik, Baryła (80' Gasik) - Paluch (60' Roczek).