Na remis z Wartą Działoszyn

Omega Kleszczów zremisowała z beniaminkiem III ligi łódzko-mazowieckiej Wartą Działoszyn 1:1 (0:0) w sparingowym spotkaniu, które rozegrane zostało na stadionie w Kleszczowie. Obie bramki padły w ostatnim kwadransie. Prowadzenie dla Warty uzyskał Artur Ryś, a chwilę później wyrównał Krzysztof Kowalski.

Pierwszy kwadrans meczu należał do działoszynian. Warta nie potrafiła wykorzystać jednak kardynalnych błędów defensywy Omegi i nie strzeliła nawet jednej bramki. Najlepszą okazję do zdobycia gola zmarnował w 14. minucie Dominik Cukiernik, który nie potrafił pokonać Pawła Wiśniewskiego z kilku zaledwie metrów. Pod koniec pierwszej połowy gra przeniosła się w środkową strefę boiska, ale nadal przewagę miała Warta. Nie potrafiła jednak jej udokumentować golem.

W drugiej połowie gra się wyrównała, a Omega zaczęła zagrażać bramce Andrzeja Cieślaka. Pierwsi bramkę zdobyli jednak działoszynianie. W 76. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Artur Ryś i Paweł Wiśniewski musiał wyciągać piłkę z bramki. Dwie minuty później Omega doprowadziła do remisu. Świetnym zagraniem popisał się Robert Tomesz, a Krzysztofowi Kowalskiemu nie zostało nic innego jak skierować futbolówkę do bramki.

Omega Kleszczów – Warta Działoszyn 1:1 (0:0)
Bramki: Krzysztof Kowalski 78 – Artur Ryś 76

Omega: Wiśniewski – Lipertowicz, Słomian, Roczek, Jacak – Tomesz, Paweł Kowalski, Belica, Janeczek, Ociepa – Krzysztof Kowalski
Na zmiany weszli: Rybak – Krawczykowski, Gasik, Frączyk, Szulc, Barański, Płuciennik