Zapraszamy na mecz z Wieluniem

WKS Wieluń będzie pierwszym rywalem Omegi Kleszczów wiosną 2014 roku w III lidze łódzko-mazowieckiej. Mecz Omega - WKS rozegrany zostanie w Dzień Kobiet (8 marca) o 15:00 na stadionie w Kleszczowie.

Zarówno Omega jak i WKS należą do drużyn ze ścisłej czołówki. Zespół trenerów Marcina Węglewskiego i Tomasza Jaworskiego zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, a WKS jest piąty z zaledwie jednym punktem straty.

W rundzie jesiennej WKS wygrał 2:1, a mecz szybko ustawiła bramka Błażeja Karasiaka, który pokonał Filipa Błażejewskiego już w 2. minucie spotkania. Jedenaście minut po przerwie było 2:0 po trafieniu Dawida Przezaka. Honorową bramkę dla Omegi zdobył w doliczonym czasie gry Krzysztof Kowalski.

Teraz wszyscy w klubie liczą na rewanż. - Mam nadzieję, że będziemy tak samo skuteczni jak w ostatnim sparingowym spotkaniu z Zawiszą Rzgów. Jeśli tak będzie to o wynik możemy być spokojni - mówi kierownik drużyny Omegi Piotr Zientarski.

Zapraszamy serdecznie na ulicę Sportową. Początek meczu o 15:00.