"Czapla" uratował remis

Omega Kleszczów zremisowała 1:1 (0:0) z MKS Kutno w spotkaniu 36. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Pojedynek stał na dobrym trzecioligowym poziomie, a obie drużyny stworzyły wiele podbramkowych sytuacji. Punkt Omedze uratował w 81. minucie Michał Czaplarski.

W pierwszej połowie obie drużyny starały się grać atakiem pozycyjnym. Obfitowało to wieloma sytuacjami podbramkowymi, które nie przyniosły korzyści w postaci bramek.

Po przerwie śmielej zaatakowali piłkarze z Kutna. W 51. minucie piłkę z autu wprowadzał Michał Żółtowski, który podał do Dariusza Gorczyczewskiego. Napastnik Miejskich po ładnym wejściu w pole karne wycofał futbolówkę do Mariusza Jakubowskiego, a ten bez problemu umieścił ją w siatce. Gospodarze starali się kombinacyjnymi akcjami doprowadzić do wyrównania. W 81. minucie rzuconą piłkę z autu w polu karnym świetnie przyjął Michał Czaplarski i po uwolnieniu się spod opieki obrońców silnym strzałem pokonał Michała Sokołowicza. Końcówka należała do Omegi. Nie wytrzymał jej Paweł Świstak, który w 88. minucie został upomniany drugą żółtą, i w konsekwencji musiał opuścić boisko. Nie wpłynęło to jednak na końcowy rezultat i obie drużyny podzieliły się punktami.

Omega Kleszczów - MKS Kutno 1:1 (0:0)
Bramki:
Michał Czaplarski 81 - Mariusz Jakubowski 51

Omega: Wiśniewski - Zawodziński, Świstak żż cz 88', Słomian, Jacak - Paweł Kowalski (55' Łucki), Kabziński ż, Szymczyk (70' Szulc), Marciniak (75' Górski) - Czaplarski, Rozwandowicz.