Rezerwy wygrały w Sobawinach

Drugie zwycięstwo odniósł zespół rezerw Omegi Kleszczów w bieżącym sezonie piotrkowskiej klasy okręgowej. Nasza druzyna pokonała w Sobawinach beniaminka Olimpię Wola Załężna 4:2 (2:1).

Już w 8. minucie nasz zespół mógł cieszyć się z prowadzenia po tym jak jeden z graczy Olimpii skierował piłkę do własnej bramki. Dziesięć minut później było już 2:0 - po trafieniu Przemysława Szewczyka. Gospodarze odpowiedzi tuż przed przerwą.

W drugiej połowie Omega II szybko strzeliła dwa gole i mogła kontrolować przebieg meczu. Na listę strzelców wpisali się: Damian Bisaga i Piotr Janeczek. W końcówce spotkania Olimpia strzeliła jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się naszą wygraną 4:2.

Olimpia Wola Załężna - Omega II Kleszczów 2:4 (1:2)
Bramki:
Marcin Tomasik 41, Jakub Wiktorowicz 88 - samobójcza 8, Przemysław Szewczyk 18, Damian Bisaga 48, Piotr Janeczek 55

W 8. kolejce nasza drużyna zagra przed własną publicznością. W niedzielę (7 października) zmierzy się w Łękińsku ze Startem Lgota Wielka. Początek spotkania zaplanowano o 15:00.