• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

Zwycięska seria naszych juniorów

MIOST |

Już piątą kolejkę ligową rozegrali nasi juniorzy młodsi w I Lidze Okręgowej B2. Podopieczni Dawida Perońskiego wygrali w Lubochni 3:0 (1:0) z miejscowym LKS. To czwarte zwycięstwo naszej drużyny, która jest liderem półmetka rundy jesiennej.

Mecz rozgrywany przy ogromnym wietrze podopieczni nasi zawodnicy wygrali pewnie 3:0. Omega ciągle starała się grać piłką i przyniosło to efekt przed przerwą. Po składnej akcji naszej drużyny obrońca LKS Lubochnia strzelił bramkę samobójczą. Po zmianie stron nasi zawodnicy dołożyli dwa gole. Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Sebastian Drab, a wynik spotkania ustalił Michał Piróg.

Najbliższy mecz nasz zespół zagra na wyjeździe z Grabką Grabica.

LKS Lubochnia - Omega Kleszczów 0:3 (0:1)
Bramki: samobójcza, Sebastian Drab, Michał Piróg

Omega: Borowiecki - Kowalczyk, Dopart, Chrząszcz, Zagórski, Więckowski, Nowicki, Kowalski, Gal, Michalczyk, Zatorski.

Zmiany: Sokołowski, Roczek, Molenda, Drab, Piróg.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl