Pechowa trzynasta kolejka

W meczu 13. kolejki IV ligi łódzkiej Omega Kleszczów przegrała ze Zjednoczonymi Stryków 0:1 (0:1). O wyniku przesądziła bramka strzelona przez Michała Drogosza już w 4. minucie.

Drogosz wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Pawła Wiśniewskiego. Nasi zawodnicy próbowali odrabiać straty, ale mieli problemy ze skonstruowaniem składnej akcji pod bramką Kamila Tyburskiego. Jedyne zagrożenie to potężny strzał z rzutu wolnego Krzysztofa Kowalskiego. Piłkę wybili jednak obrońcy. W odpowiedzi kontra Zjednoczonych mogła im przynieść drugiego gola. Joachim Pabjańczyk posłał jednak piłkę obok słupka.

Po zmianie stron Zjednoczeni kontrolowali przebieg meczu. Omega nadal nie miała pomysłu jak sforsować defensywę gości i ostatecznie nie zdołała pokonać Tyburskiego. Goście mieli jedną sytuację, ale Wiśniewski obronił strzał wprowadzonego po przerwie Stefana Potockiego.

Omega Kleszczów – Zjednoczeni Stryków 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Drogosz 4

Omega: Paweł Wiśniewski – Mateusz Roczek (76′ Tazbir), Grzywiński, Pałyska, Kuliberda – Pieniążek, Serafin ż, Szaniec (86′ Morawski ż), Szewczyk (82′ Konecki), Tomesz – Krzysztof Kowalski (66′ Paweł Kowalski)