Wspaniały powrót Pawła Kowalskiego

Wreszcie Omega zagrała tak jak powinna. Nasz zespół pewnie pokonał w wyjazdowym spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej Stal Niewiadów 4:1 (2:1). Świetny powrót do pierwszego składu zanotował kapitan Paweł Kowalski, który strzelił trzy bramki.

Wynik meczu już w 9. minucie spotkania otworzył Robert Tomesz. Na 2:0 podwyższył Paweł Kowalski i wydawało się, że nasza drużyna ma spotkanie pod kontrolą. Stal strzeliła jednak kontaktowego gola tuż przed przerwą.

Po zmianie stron Omega grała swoją piłkę, a królem polowania okazał się Paweł Kowalski. Strzelił dwie bramki w 75 i 80. minucie meczu i tym samym nasz zespół mógł cieszyć się z kompletu punktów.

Stal Niewiadów - Omega Kleszczów 1:4 (1:2)
(dla Omegi: Robert Tomesz 9, Paweł Kowalski 36, 75, 80)
Omega: Paweł Wiśniewski - Kuliberda, Pałyska, Grzywiński ż, Roczek - Szaniec (85' Morawski), Ociepa ż, Pieniążek, Paweł Kowalski (81' Tazbir), Tomesz (72' Konecki) - Szewczyk (65' Krzysztof Kowalski)

W 15. kolejce Omega zagra przed własną publicznością z Ceramiką Opoczno. Mecz odbędzie się 3 listopada na Stadionie Gminnym w Kleszczowie a jego początek zaplanowano na 14:00.