• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

Magdalena Karolak mistrzynią Europy juniorek

MIOST |

Perfekcyjny występ Magdaleny Karolak w pewien sposób jest ukoronowaniem tego co wydarzyło się w kleszczowskich ciężarach w ostatnich miesiącach. Nasza zawodniczka na pomoście w Zamościu wywalczyła tytuł mistrzyni Europy juniorek. Zaliczyła sześć podejść, bijąc przy okazji rekordy kraju seniorek, młodzieżowe i juniorek.

Jako jedyna Polka zaliczyła wszystkie podejścia. W dwuboju uzyskała 239 kilogramów, w rwaniu 103 kg, a w podrzucie aż 136 kilogramów. Wielkie gratulacje dla naszej zawodniczki oraz trenera Sebastiana Ołubka. Nasz szkoleniowiec na kilka miesięcy przed mistrzostwami zapewniał prowadzącego tę stronę, że to będzie rok Magdaleny Karolak. Miał rację w stu procentach!

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl