Bolesna przegrana z Ceramiką

Bardzo nierówno gra w tej rundzie Omega. Po efektownej wygranej ze Stalą Niewiadów zespół trenera Dariusza Bratkowskiego przegrał z Ceramiką Opoczno 0:2 (0:1) w spotkaniu 15. kolejki IV ligi łódzkiej.

Pierwsza połowa pod dyktando Omegi, która stworzyła kilka groźnych sytuacji podbramkowych. Brakowało jednak szczęścia i precyzji. Szansę na zdobycia gola mieli: Witold Grzywiński (trafił z kilku metrów w bramkarza), Paweł Kowalski i Krzysztof Kowalski.
Po zmianie stron Ceramika uwierzyła w szansę wywiezienia z Kleszczowa kompletu punktów. Zaczęła atakować śmielej i dopięła swego. W 72. minucie Pawła Wiśniewskiego pokonał Bartłomiej Gambka. Chwilę później powinno być 1:1. Strzał Adriana Ociepy trafił jednak w poprzeczkę. Odpowiedź gości była zabójcza. Bartosz Snopczyński strzelił drugiego gola i podopieczni Marcina Koćmina mogli ucieszyć się z cennego, wyjazdowego zwycięstwa.

Omega Kleszczów – Ceramika Opoczno 0:2 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Gambka 72, Bartosz Snopczyński 86

Omega: Paweł Wiśniewski – Kuliberda, Grzywiński, Pałyska, Roczek ż – Pieniążek, Szaniec (90′ Morawski), Paweł Kowalski (76′ Serafin), Tomesz (17′ Krzysztof Kowalski), Ociepa (90′ Tazbir) – Szewczyk ż