• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

Wyjazdowa przegrana tenisistów

MIOST |

W Gorzkowicach rozegrano mecz IV ligi męskiej w tenisie stołowym pomiędzy miejscowym GUKS a Omegą Kleszczów. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane i stało na wysokim poziomie.

Po pierwszej rundzie był remis 3:3. Zdecydowały ostatnie spotkania, a w nich lepsi okazali się gospodarze. GUKS pokonał naszą drużynę 6:4. Punkty dla Omegi zdobyli: Hubert Zawiślak 1,5, Maksymilian Zawiślak 2 i Jakub Kuśmierski 0,5. Grali jeszcze: Łukasz Łyszkowicz i Krystian Dzwonek. Nasz klub w tej fazie rozgrywek zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Dzień później w Rawie Mazowieckiej odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorów. Nie zabrakło również zawodników Omegi. Znakomicie spisał się Maksymilian Zawiślak, który wygrał grupę eliminacyjną z kompletem zwycięstw. W 1/4 finału nasz zawodnik uległ reprezentantowi Łowicza 1:3 i zajął siódme miejsce. W swoim debiucie dobrze spisał się również Krystian Dzwonek, który wygrał dwa mecze, dwa przegrał i zajął 17. miejsce. 

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl