Nasi na Bełchatowskiej Piętnastce

Sześciu biegaczy z grupy Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów wystartowało w 22. Bełchatowskiej Piętnastce. W gronie 843 biegaczy z całej Polski spisali się bardzo dobrze bijąc po raz kolejny swoje rekordy życiowe.

157. miejsce w kategorii open zajął Piotr Jabłoński z czasem nowego rekordu życiowego - 1.06:29. Na 183. pozycji uplasował się Rafał Ozga (1.07:31 - nowy rekord życiowy). 456. miejsce zajął Wojciech Szczęsny z czasem 1.17:51, a na 663. pozycji przybiegł do mety Marcin Lont z wynikiem 1:26.22 - nowy rekord życiowy. Na dystansie pięciu kilometrów pobiegli Leszek Jończyk (26 minut) i Sylwia Kędziak (28 minut i 33 sekundy).

Nasi biegacze zapraszają 11 listopada na Wspólny Bieg Patriotyczny dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Biegacze wystartują o 9:00 spod Polo Marketu, przebiegną około 5 kilometrów pod pomnik przy kościele, gdzie zapalą znicze. Tempo biegu będzie spacerowe, więc wziąć udział może praktycznie każdy.