Trzecia wyjazdowa wygrana

W totalną kratkę grają nasi piłkarze w rundzie jesiennej. Na własnym boisku spisują się ostatnio słabo, ale nadrabiają to w meczach wyjazdowych. W 16. kolejce pokonali w Wiśniowej Górze miejscową Andrespolię 2:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Marcin Kuliberda i Robert Tomesz.

Już w 11. minucie Marcin Kuliberda otworzył wynik spotkania. Gospodarze próbowali szybko odrobić straty, ale bez zarzutu spisywała się nasza defensywa na czele z Pawłem Wiśniewskim. Dwadzieścia minut po zmianie stron na 2:0 podwyższył wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Robert Tomesz. Końcówka należała do gospodarzy. Sebastian Radzio dał nadzieję Andrespolii przynajmniej na remis, ale na więcej nasz zespół już nie pozwolił. Dowiózł zwycięstwo do końcowego gwizdka i w dobrych nastrojach będzie przygotowywał się do ostatniego meczu rundy jesiennej. W sobotę (17 listopada) o 13:00 zagramy na Stadionie Gminnym w Kleszczowie z LKS Kwiatkowice.

Andrespolia Wiśniowa Góra - Omega Kleszczów 1:2 (0:1)
Bramki dla Omegi: Marcin Kuliberda 11, Robert Tomesz 65

Omega: Paweł Wiśniewski ż - Roczek, Kuliberda, Pałyska, Szóstakiewicz - Jędrzejczyk (46' Morawski), Pieniążek, Ociepa, Konecki (58' Tomesz) - Paweł Kowalski (80' Krzysztof Kowalski), Szewczyk ż (90' Lesiakowski)