Złe miłego początki

W 15. minucie spotkania 13. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Omegą II Kleszczów i LUKS Gomunice nic nie zanosiło na wygraną naszego zespołu. Przyjezdni zaczęli bowiem bardzo odważnie i prowadzili 2:0. Na szczęście mecz trwa 90 minut.

Dziesięć minut przed przerwą nasz zespół złapał bramkowy kontakt po rzucie karnym Jarosława Kurzynogi. Czerwoną kartką ukarany za faul został gracz gości i LUKS musiał radzić sobie w osłabieniu. To okazało się kluczowe. Omega II poczuła bowiem przewagę i strzeliła jeszcze cztery gole. Na uwagę zasługują dwa trafienia niespełna 16-letniego Filipa Zatorskiego.

Omega II Kleszczów - LUKS Gomunice 5:2 (1:2)
(Jarosław Kurzynoga 36-karny, Łukasz Roczek 57, Filip Zatorski 63, 79, Damian Bisaga 90 - Robert Krawczykowski 10, Tomasz Flaszka 15-karny)