• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Wysoka wygrana z Eltą Łódź

MIOST |

Na trzecie miejsce w tabeli IV ligi tenisistów stołowych awansowała Omega Kleszczów. Nasz zespół pokonał w Łodzi miejscową Eltę aż 9:1. Bardzo ważne dla przebiegu meczu okazały się gry deblowe. Przy stanie 3:1 Omega wygrała gry podwójne, objęła prowadzenie 5:1 i nie oddała już go do końca.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Hubert Zawiślak 2,5, Maksymilian Zawiślak 2,5, Jakub Kuśmierski 2,5, Łukasz Łyszkowicz 1, Krystian Dzwonek 0,5.

Dzień później Maksymilian Zawiślak brał udział w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym kadetów. Nasz zawodnik awansował aż do finału i tym samym uzyskał awans do turnieju ogólnopolskiego. Krystian Dzwonek również spisał się świetnie, przebił się do ćwierćfinału i ostatecznie zajął 9. miejsce.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl