• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

Kończymy jesień z Kwiatkowicami

MIOST |

To będzie już ostatni akcent rundy jesiennej sezonu 2018/2019. W sobotę (17 listopada) o 13:00 nasz zespół podejmie LKS Kwiatkowice. Po tym spotkaniu rozpocznie się zimowa przerwa, która potrwa kilkanaście tygodni.

 

Omega bardzo chce zakończyć rundę wygraną. Ligowa jesień w wykonaniu naszej drużyny nie była bowiem udana, przyniosła zmianę trenera, a bilans jest najsłabszy od kilku sezonów. Pięć wygranych, dwa remisy i osiem porażek składają się na dorobek 17 punktów, co daje obecnie jedenaste miejsce w tabeli. Sobotni rywal Omegi plasuje się na piątej pozycji, zdobył dotychczas aż o czternaście punktów więcej.

Faworytem będą kwiatkowiczanie, ale nasza drużyna na pewno zawiesi rywalowi poprzeczkę bardzo wysoko. Zapraszamy na Stadion Gminny w Kleszczowie. Mecz poprowadzi Łukasz Józefecki (WS Skierniewice).

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl