• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Tenisiści ze zmiennym szczęściem

MIOST |

Kolejne mecze ligowe rozegrali nasi tenisiści stołowi. Swój mecz wygrał męski zespół, a porażki doznały panie.

W spotkaniu 7. kolejki IV ligi męskiej nasza drużyna podejmowała ULKS Kusy Łobudzice. Bardzo ważne dla końcowego wyniku okazały się gry deblowe. Nasz zespół objął prowadzenie 5:1, a cały mecz wygrał 7:3. Punkty dla Omegi zdobyli: Hubert Zawiślak 2,5, Maksymilian Zawiślak 1,5, Jakub Kuśmierski 2,5, Krystian Dzwonek 0,5. Nasza drużyna plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

Przegrały natomiast nasze tenisistki. W 4. kolejce II ligi kobiet zagrały w Makowie z miejscowym UKS Fungis. Mecz zakończył się wygraną gospodyń 8:2, a punkty dla Omegi zdobyły: Lena Zawiślak i Łucja Tkacz. Omega plasuje się na siódmym miejscu w ligowej tabeli.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl